WHM - Webmaster Panel ve IRC Destek Forumu

Go Back   WHM - Webmaster Panel ve IRC Destek Forumu > Whm Giriş > AWBS

AWBS AWBS panel hakkında herşey

Doping Hosting
User Tag List

Cevapla
 
Seçenekler Stil
  #1  
Alt 29 Kasım 2013, 22:46
 
Üyelik tarihi: 28 Kasım 2013
Mesajlar: 256
Konular : 249
Yaş: 42
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Memnuniyeti: (0%)
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Quoted: 0 Post(s)
Standart NASIL'lar

[h=2]Fatura bildirimi e-posta ile PDF ekli fatura gönder[/h] NOT: PDF eki yönetici elle varolan fatura göndermesinin sadece varsa veya yinelenen faturalar oluşturulan cron üzerinde gönderilecektir.
1.. Enable PDF faturalar AWBS Yapılandırma alanının Genişletilmiş Sistem Yapılandırma sayfasında. 1 değerine 'allowpdf' ayarlamak ve kaydetmek
Bu admin alanı fatura yöneticisi ve üyesi alanı fatura alanında hem pdf görüntülenebilir faturalar sağlayacaktır.
2. Eğer AWBS SMTP posta kullanmak üzere ayarlanmış ise fatura bildirim e-posta ile ekli fatura almak için, bu sadece çalışır. AWBS Yapılandırma Sistemi Seçenekleri sayfasında, SMTP mail yapılandırın. Not: Bir kez AWBS mailler kullanarak ve e-posta alabilir bir test hesabına bir test e-posta göndererek yapılandırılan testi SMTP mail.
3. Yazılabilir izinleri ile dizin / includes / pdf / sıc oluşturun.

Yeni Fatura şablonu 4.Edit ve diğer tüm içeriğin sonra bu satırı ekleyin:
<<<<< ATTACH:%%%% INVOICEID >>>>>

Opsiyon: 'pdfinvoicename' Genişletilmiş Yapılandırma öğesi ekleme ve bir önek giren invoice.pdf yourprefix adlandırılmış neden olacaktır [invoicenumber]
- Örnek: AWBSInvoice-(! YOK YOLU YOK UZATMA)
- Yukarıdaki örnek adında bir ekli fatura yaratacaktır: fatura 10342 için AWBSInvoice-10342.pdf
[h=2]E-posta göndermek için Google Apps SMTP sunucusu kullanın[/h] GMail çalışma almak ilk adım / / smtp_config.php dosyası içerir düzenliyor. Bu tamamen GMail için yapılandırılmış smtp_config.php dosyasının bir örneği:
<?php
$smtp=new smtp_class;
$this_smtp_config = @mysql_fetch_array(mysql_query("SELECT * FROM module_types WHERE name='smtp'"));
$smtp->host_name=$this_smtp_config['config1']; /* Change this variable to the address of the SMTP server to relay, like "smtp.myisp.com" */
$smtp->host_port=465; /* Change this variable to the port of the SMTP server to use, like 465 */
$smtp->ssl=1; /* Change this variable if the SMTP server requires an secure connection using SSL */
$smtp->localhost=""; /* Your computer address */
$smtp->direct_delivery=0; /* Set to 1 to deliver directly to the recepient SMTP server */
$smtp->timeout=10; /* Set to the number of seconds wait for a successful connection to the SMTP server */
$smtp->data_timeout=20; /* Set to the number seconds wait for sending or retrieving data from the SMTP server. Set to 0 to use the same defined in the timeout variable */
$smtp->debug=0; /* Set to 1 to output the communication with the SMTP server */
//!!!!SETTING DEBUG ON IS A SECURITY RISK!!!!
//!!!!YOUR SMTP PASSWORD WILL BE VISIBLE TO USERS WHEN SMTP RUNS!!!!
//!!!!USE AT YOUR OWN RISK!!!!

$smtp->html_debug=0; /* Set to 1 to format the debug output as HTML */
//$smtp->pop3_auth_host=$this_smtp_config['config1']; /* Set to the POP3 authentication host if your SMTP server requires prior POP3 authentication */
$smtp->user=$this_smtp_config['config2']; /* Set to the user name if the server requires authetication */
$smtp->realm=""; /* Set to the authetication realm, usually the authentication user e-mail domain */
$smtp->password=$this_smtp_config['config3']; /* Set to the authetication password */
$smtp->workstation=""; /* Workstation name for NTLM authentication */
$smtp->authentication_mechanism=""; /* Specify a SASL authentication method like LOGIN, PLAIN, CRAM-MD5, NTLM, etc.. Leave it empty to make the class negotiate if necessary */
?>

Sonra AWBS Sistemi Seçenekleri aşağıdaki ayarlayın:
 • SMTP Sunucusu: smtp.gmail.com
 • Kullanıcı Adı: Gmail e-posta adresinizi girin
 • Şifre: Gmail şifrenizi girin
Her şey yukarıdaki gibi yapılandırılmış, ve güvenlik duvarı GİDEN TCP bağlantı noktası 465 verir ise, bağlantı ve Gmail hesabı üzerinden gönderiyor hiçbir sorun olmalıdır.
(Onlar tavsiye olarak Liman 587 kullanmayın, Biz çoğu zaman çalışmıyor bulduk)
[h=2]Değişim PDF Karakter[/h] PDF Karakter kodlama doğru kodlama ile bir remapped yazı tipini kullanarak değiştirilebilir.
Aşağıdaki uygun zip seçin ve AWBS üzerine yüklemek için şu yönergeleri takip edin:
 1. Sıkıştırılmış dosyayı açın
 2. Sizin mevcut bir ile yeni / includes / pdf / pdfinvoice.pdf dosya birleştirme. (İpucu: Eğer pdfinvoice.php dosyanın değiştirilmiş değil varsa, bunu üzerine yazabilirsiniz)
 3. Lütfen AWBS / includes / pdf / font klasörüne / includes / pdf / font tüm dosyaları upload
 4. Test
[h=3]Yazı Dosyaları PDF[/h] Arial, Windows-1256
[h=2]Kullanıcı hesaplarını birleştirme[/h] Kullanıcı Yöneticisi gidin. Eğer (bu artık birleştirme sonra var olacaktır hesabı olacak) den birleştirmek istediğiniz kullanıcı hesabını bulun.
Kullanıcının kayıt girmek için adını tıklayın. (Sonraki Son Oturum bilgi) üst birleştirme Kullanıcı bağlantısını tıklayın.
Eğer birleştirmek istediğiniz kullanıcı hesabını seçin. Bu kullanıcı ileride kullanmak gerekir ki hesabı olacak. Birleştirme Anlaşması ifade yazın ve Birleştirme Kullanıcı Kayıt linkine tıklayın.
Bu eski kullanıcı hesabını silmek ve yeni kullanıcı hesabına tüm faturalar, tarih, paketler, günlük girişleri, yorum ve işlemleri hareket edecektir. NOT: Bu dosya üzerinde kullanıcının kredi kartı taşımak GEÇMEZ.
[h=2]Alan Adı Kayıt Süreci[/h] Bir müşteri AWBS sitenizde bir alan adı sipariş sonra, yeni bir düzen iş kuyrukta görünecektir.
Eğer sistem seçeneklerinde 'hemen Süreci tüm yeni etki alanı siparişleri' True yapılandırılmış varsa, sipariş sıranın açık alanda olması ve sonraki süresi master_cron.php çalışır işleyecek. Başka bir eylem, bu durumda size gerekli olan, iş çalışır; yönetici kopya için e-posta istemcisi ve bir kopyasını e-posta, etki alanı yöneticisi kapalı bir durumuna etki rekoru, kaydettiğiniz alanı kayıt ve kapalı için kuyruk işi ayarlayın.
Eğer 'hemen Süreci tüm yeni etki alanı siparişleri' Yanlış üzere yapılandırılmış varsa, yeni düzen bekleyen sıraya olacaktır.
Bu işleyecek önce sizin onayınızı gerektirir demektir. Eğer sipariş onaylamak istiyorsanız onaylama bağlantısını tıklayın, daha sonra master_cron.php üzerinden otomatik işleme için açık sıraya alınacaktır. Hemen işlemek istiyorsanız, çalışma bağlantısını tıklayın.
Eğer (AWBS sadece Edition'ı Hosting) hosting paketleri sunuyoruz ve bir etki alanı barındırma kayıt işlemi sırasında sipariş ise, etki alanı sipariş hosting ayarlarını takip edecek. Eğer Sistem Seçenekleri sayfasında, etki alanı ve hosting sırayla true tüm yeni hosting paketleri hemen Süreci kurduysanız, bu durumda birlikte açık kuyruğunda olacak ve master_cron.php ile çalıştırın.
Eğer Süreci varsa derhal Sistem Seçenekleri, etki alanı ve hosting amacıyla False olarak ayarlanmış tüm yeni hosting paketleri hem de onay için bekleyen sıraya yerleştirilir. Bu durumda, sadece hosting işi onaylaması gerekir. O (onaylandıktan sonra) açık kuyruktan auto koşmak sonra, etki alanı sipariş sizin tarafınızdan daha fazla eylem olmadan işlenecektir.
Not: Ödenen faturalar Sadece işler işleyecektir. Ödenen kadar ödenmemiş faturalar var herhangi bir emir kuyrukta kalır. Eğer önceden ödeme emri işlemek istiyorsanız (tavsiye edilmez!), Iş yanındaki düzenle bağlantısını tıklayın Bypass Fatura Kontrolü diyor kutusunu işaretleyin ve kaydedin. Sonra işin yanında çalıştırmak bağlantısını tıklayın.
Nameserverlar;
Etki bu öncelikli isim sunucularını kullanan kayıtlı;
Hosting sipariş verirken sipariş barındıran sunucuya atanan Nameserverlar.
Kullanıcının etki alanı profilinden Nameserverlar.
Kayıt yapılandırma alanında ayarlayın Nameserverlar.
Hatalar
Herhangi bir iş başarısız olursa, o zaman hata sıraya alınacaktır. Etki yanındaki düzenle bağlantısını tıklayın ve hata bu kayıt döndürüldü ne görmek için 'iade' alanına bakın. Hiçbir şey yoksa lütfen kayıt bir bağlantı testi varsa, sizin kıvırmak (AWBS yarar sayfa kıvırmak testi) ve kayıt bağlantısını kontrol edin.
[h=2]Alan Transferleri[/h] Domain Transferi siparişleri aynı şekilde etki kaydı emirler kuyruğu ile işlenir.
Domain transfer emirleri kaydettiğiniz transfer sürecini başlatabilir. Müşterileriniz Geçerli kayıt kendi etki kilidini ve onlar önce kendi transferi sipariş için geçerli bir yönetici iletişim e-posta adresi doğrulamak için talimat olmalıdır. Onlar da herhangi bir kimlik öncesinde transferi sipariş için geçerli kaydettiğiniz whois servisleri korumak ya da gizli devre dışı bırakmanız gerekir. Birçok devir onayı e-postaları spam olarak süzülür, bu yüzden de transferi tamamlanıncaya kadar e-posta hesabına herhangi bir spam filtresini devre dışı bırakmak tavsiye edilmelidir.
Bir transfer başarısız olursa, başarısız nedeni ne olduğunu görmek için etki yöneticisi başarısız transferi yanında sağındaki simgeyi tıklayabilirsiniz. (Çoğu kayıt bu destekler). Transfer de açılan bu sayfadan yeniden başlatılabilir.
Eğer başarısız kullanıcı ücretsiz olarak kendi etki alanı listesinde onun / onun transferini yeniden başlatabilirsiniz.
NOT: yeniden başlatılır Domain transferleri kaydettiğiniz transferini yeniden düzenlemek için kapalı iş kuyruğunda olan işi gerektirir. Bu kullanıcıların sorunsuz kendi transferlerini yeniden böylece bir süre için iş kuyruğundan transfer emirleri 'temizlemek' değil önerilir.
NOT: Bazı TLD'lerin özel dikkat gerektiren ve aktarılması için farklı kurallar var. Seni. Uk alanları sunmak, bu Nominet / .uk alanı prosedürleri bilmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir özel gereksinimleri için sunuyoruz. Uk etki ve diğer TLD'lerini retagging prosedürleri için etki sağlayıcınıza danışın.
[h=2]Domain Yenileme[/h] Alan adı yenilemeler kendi etki alanı listesinde aracılığıyla müşteri tarafından sipariş edilir. Onlar bir etki yenileme sipariş 'R' simgesini tıklayabilirsiniz.
Diğer tüm etki alanı siparişler gibi Domain yenileme siparişleri iş kuyruğuna aracılığıyla işlenir. Yenileme kuyruğunda iki aşamalı bir süreçtir, öncelikle renwal sırasını göreceksiniz. Yenileme sipariş işlediğinde bu yeni sona tarihi almak için kuyrukta yeni bir iş koyacaktır. Bu ikinci işi başarıyla çalıştırıldıktan sonra, müşteri kendi etki alanı listesinde kendi alanınızın yeni sona tarihini görmek ve onların etki alanı yeniden tamamen yönetilebilir olacaktır.
AWBS müşterilerine 60 günlük, 30 günlük, 7 günlük yenilenme haber yanı sıra etki süresi dolacak tarihte doldu ki bir uyarı gönderir. Müşteriler tarih sona kadar 30 gün sonra etki yenileyebilirsiniz.
Geçerlilik / yenileme ihbar e-postalar AWBS kullanıcı hesabında belirtilen e-posta adresine gönderilir.
[h=3]Otomatik Yenileme:[/h] Otomatik onay kutusu bir etki alanı için kontrol edilir yenilemek durumunda, AWBS onlara, normal 60 günlük yenilenme uyarı e-posta göndereceğiz. Ardından sona tarih öncesinde 35 günde, AWBS dosya üzerinde dosya üzerinde bir hesap bakiyesi veya kredi kartı (kredi kartı varsa onların etki alanı oto 5 gün içinde yenilenmiş olacağını müşteri talimat otomatik yenileme haber gönderecek için geçerlidir yerinde destek geçitleri).
Hesap dosyasının bir denge veya bir kredi kartı varsa, yenileme sipariş tarihini sona öncesinde 30 gün işlenecektir. Bu süreç hiçbir kredi AWBS dosya üzerinde kredi kartı ücret eğer fatura ödemek veya hesap kredi almak, sonra bir fatura üreten, sırasını başlatmak olacaktır. Fatura ödenir, sipariş işleme ve etki yenilenmiş olacaktır.
AWBS Version 2.4.1 gibi, AWBS otomatik ayarını 35 gün işareti sonra açılması yenilemek durumda, sona öncesinde 7 gün tekrar alanını yenilemek için çalışacaktır.
[h=3]Otomatik Yenileme Zorla:[/h] , Genişletilmiş Sistem Yapılandırması, tüm etki alanı yenilemelerini fatura ne olursa olsun dosya durumu veya hesap kredisi cc TÜM alanı yenilemeler için oluşturulan fatura isterseniz 1 değerine forcearinvandq ayarını ayarlamak için AWBS sistemini ayarlamak için. Forcearinvandq ayarı yoksa, onu içeri eklemek için Genişletilmiş Sistem Yapılandırması sayfasının üst kısmında eklenti kayıt linki kullanınız
[h=2]AWBS Dolum Hesap / Kredi Sistemi[/h] AWBS Yapılandırma Sistem Seçenekleri Hesap Dolum sistemini etkinleştirin. Hesap kredi sistemi bu etkin olmadan çalışmaz.
Nasıl çalışır: Müşteriler, üye ana sayfasından kendi AWBS hesabını dolum yapabilirsiniz.
Hesap dolum emir İş Kuyruğu Açık bölümüne gidin ve master_cron.php çalıştığında işlenir. Master_cron.php çalışır sonra hesap doldurma sırası ücretli bir fatura varsa * kullanıcının hesap, True 'Güvenilir' veya 'Instant Kredilere' seti ile ayarlanır SÜRECE, kredi * beklemede olarak göstermek hangi durumda kredi olacak içinde master_cron.php iş kuyruğunu çalıştığında canlı olacak.
Kredi canlı sonra, müşteri herhangi bir yeni siparişler veya mevcut açık faturaları ödemek için bu kredi kullanabilirsiniz.
Canlı veya bekleyen kredisi otomatik fatura vadesinde devamlı fatura ödemek için kullanılacaktır.
İSTİSNA: Eğer Genişletilmiş Sistem Yapılandırması 1 olarak ayarlanmış dontpayallwcreds var ve müşteri faturanın bu tür ödemek için Ata Kredi Kullanımı yapılandırılmış ise, kredi kullanılacak olmayacak.
ADMIN OVERRIDE: Admin elle fatura oluşturur ya da olmayan bir yinelenen fatura sistemde açık ve 'Otomatik Ödeme Seçenekleri' bölümü ayarlanır IF: '(tekrarlayan yerinde işlemciler için geçerlidir sistem kredi veya dosya üzerinde kredi kartı ile ödeme etkinleştirin desteği sadece) ', fatura ne olursa olsun kullanıcının Ata Kredi Kullanımı ayarları fatura vadesinde hesap kredisi kullanan ödenecektir.

Bir müşteri hesabı kredi verilmesi unutmayın: Eğer bir müşteri kredi verirseniz, bu, müşteriden herhangi bir gelir görünmüyor. Ücretsiz müşteri şey (SLA veya ilgili diğer nedenle belki ücretsiz bir ay) vermek istediğinizde verilmesi hesabı kredi kullanılmalıdır. Eğer kredi vermek isteyebilirsiniz diğer durum şirketinizin hesabına, bu nedenle hosting paketleri ya da şirket için satın alanlar için ödemek zorunda değilsiniz. Veya test yapılandırması için.
Eğer kredi vermek istediğiniz kullanıcıyı seçin, Kredi Yöneticisi gidin. Ekle Krediler 'Live kredisi' seçeneğini seçin, bu kullanıcının kredi satırının yanındaki bağlantısına tıklayın ve onlara vermek istediğiniz miktarı girin. Değişiklikleri Kaydet düğmesini tıklatın.
Eğer Kredi Yöneticisi kullanıcı bulmak yoksa, o kullanıcı için bir kayıt eklemek gerekir. Kredi Yöneticisi sayfanın üstündeki Ekle Record bağlantısını tıklayın. Kullanıcı hesabını seçin ve Değişiklikleri Kaydet düğmesini tıklatın. (Şu anda herhangi başka bir değişiklik yapmayın). Geri Kredi Yöneticisi sayfasında, kullanıcıyı bulun ve yukarıdaki paragraf uyarınca Kredi ekle bağlantısını kullanabilirsiniz.


[h=2]Elle Hosting Kayıt Ekle[/h][h=3]Yeni bir hosting kayıt eklemek için, iş kuyruğuna ekleyin ve otomatik olarak sunucuda hesabı oluşturmak ....[/h] 1.. AWBS admin alanında, Hosting Yöneticisi gidin.
2. "Kayıt Ekle" yi tıklayın
3. Sayfa yüklendikten sonra gerektiği gibi, aşağıdaki bilgileri doldurun
Domain: alan adı ev sahipliğinde girin
Başlangıç ​​Tarihi: Bugünün tarihini kullanmak için boş bırakın ya da istediğiniz tarihi girmek
Sonraki Üyelik Yenileme: Ödeme için bir sonraki ödeme tarihini girin (Sonraki Fatura Tarihinden sonra x gün olacak, sistem seçenekleri ayarı başına olmalı)
Sonraki Fatura Tarihi: Fatura oluşturulan gerektiğini tarihi girin.
Son On Yenilendi: boş bırakın
Sahibi ID: müşterinin adını girin, hosting paketi çok atanır istiyorum
By Referans: (Bu bir ortaklık numarası girilirse, kim müşteri denir, ortaklık satışı için kredi alacak)
Durum: beklemede ayarlayın
Plan: Doğru planı seçin
Terim: Doğru dönem seçmek
Sunucu: sunucuyu seçin
IP: boş bırakın
NS1: - NS4: boş bırakın
Uzaktan Kullanıcı Adı: hosting paketi için kullanılacak hesap kullanıcı adı girin
Uzaktan Şifre: hosting paketi için kullanılacak hesap şifrenizi girin
Fiyat geçersiz kılma: (Bu "geçersiz kılma" orijinal hosting paketi fiyat için kullanılabilir)
Void Açık Faturalar: boş bırakın
Kayıt sil: boş bırakın
4. Bilgi beğeninize düzenlenmiş edildikten sonra, değişiklikleri kaydetmek için "Kaydet Record" düğmesine tıklayın.
5. Şimdi kaydını düzenlemek için tıklayın. 'Etkin' statüsüne değiştirmek ve kuyruk ADD musunuz ve ŞİMDİ kuyruğunu RUN öğesini seçin.
Bu Kullanıcının hesabı aktif paketini kurmak ve planı için yapılandırılmış e-posta göndermek, sunucu üzerinde hesap oluşturmak olacaktır.
[h=3]Iş kuyruğunu çalıştırmadan yeni bir hosting bir kayıt eklemek için (desteklenmeyen bir sunucu türüne ev sahipliği ya da sunucu üzerinde hesabı zaten)[/h] Aktif için durumunu ayarlamak ve kaydetmek dışında yukarıdaki ile aynı. Geri ve düzenleme gitmeye gerek yok.
[h=2]Sunucu veya paketine dayalı hosting işleri tutun[/h] (Not: Uygulanabilir sürümleri; AWBS 2.7.4 ve daha yeni)
Canlı hazırlık emir hosting varsa (Yapılandırma >> Sistem Seçenekleri >> yeni hosting paketleri hemen etkinleştirin: true) ama işler sizin onay için beklemek Bekleyen kuyruğuna gitmek için belli bir sunucuya gidiyor istiyorum, sizin Genişletilmiş için bu bayrağı eklemek Sistem Yapılandırması;
[Servername] _hold
Gösterildiği gibi ([servername] için sunucu adı yerine, sunucu adı olmalıdır
Yapılandırma >> Sunucu Ayarları >> Sunucu Adı alanı)
1 değerini ayarlayın
Canlı hazırlık emir hosting varsa (Yapılandırma >> Sistem Seçenekleri >> hemen yeni hosting paketleri etkinleştirin: true) ama sizin onay için beklemek Bekleyen sıraya gitmek için belli bir paketi kullanarak iş isteyen, sizin Genişletilmiş Sistem bu bayrağı eklemek Yapılandırma;
[PlanName] _hold
Gösterildiği gibi ([PlanName] için paket adı yerine, paket adı olmalıdır
Yapılandırma >> Hosting Paketi Kur >> Paket Adı alanı)
1 değerini ayarlayın
[h=2]Admin alanında aranıyor[/h] Admin alanında aramalar tam bir eşleşme kullanın.
* Joker arama karakter.
Örnekler:
Kullanıcı yöneticisi kullanıcı için 'metin' için arama 'metin' adı ile tek bir kullanıcı hesabı üretecek.
'* Metin' için arama onları metinden önce bir şey var kullanıcı hesaplarının listesini üretecek. (Atext, btext, vb)
'Text *' için bir arama onları metinden sonra bir şey var kullanıcı hesaplarının listesini üretecek. (MetinA, textb, vb)
'* Metin *' için bir arama her yerde onlar metin olması kullanıcı hesaplarının listesini üretecek.
[h=2]Bir veritabanı kullanarak birden AWBS Siteleri[/h] Nasıl kurulum birden AWBS sitelerini tek bir veritabanı kullanmak için
[h=2]Yeni admin alanı sayfalar ekleyerek (Addon Modülleri)[/h] Not: Bu AWBS sürümüne başvuruyor 2.8.0 ve daha yeni
Addon modülleri admin / includes / modules dizininde bulunur.
Yeni bir addon modül sayfası oluşturmak için;
1.. Admin / includes / modules dizininde yeni bir dizin oluşturun.
2. Yeni admin / includes / modules / example_addon / example_addon.php dosyasını kopyalayın
dizin ve dizin adı başı olarak yeniden adlandırın.
(Örnek: Eğer admin / includes / modules / NewPage dizin oluşturmak newpage.php için dosyayı yeniden adlandırın)
3. İstediğiniz işlevleri gerçekleştirmek için istediğiniz gibi yeni dosyayı düzenleyin.

Herhangi bir amaç için bu dosyayı kullanmak ve sonuçları ekrana dönebilirsiniz.
Dir adı ve dosya adı aynı olduğundan emin olun!
Herhangi bir şekilde mesaj olarak ele alınmalıdır: <form method = "post" action = "? <= $ Modulelink>">
4. Sayfanızda bir bağlantı Eklenti Modüller bölümünde yönetici alanı sol menüde görünecektir.
[h=2]Domain Kayıt için yeni bir Yasal Gereksinimleri ekleme[/h] Bazı TLD ait bir kayıt geçmesi için izin verilmeden önce yerine getirilmesi gereken diğer yasal şartları gerektirir. Ortak TLD en çoğu ön şartlar zaten AWBS ekledi. Eğer ilave olmayan bir alan sunmak için gereken durumda, bu eklemek için bir yol var. Bu, bazı PHP bilgi almak ve gelişmiş bir kullanıcı için olacaktır.
Eğer kaydedicileri API belgeleri mevcut olan kendi Domain yasal gereklilikleri eklemek için çalışıyoruz eğer iyi bir fikirdir. Özellikle kendi API ile birlikte, size gerekli yasal şartları söyler herhangi bir belge, bir TLD için komutları.
Tescil Desteklenen: eNom, Bulkregister, Hexonet, Regru
[h=3]Legalinc.php düzenleme[/h] Aşağıdaki gibi legalinc.php dosyanın konumu:

 • eNom: / includes / enom
 • Bulkregister: / includes / bulkregister
 • Hexonet: / includes / hexonet
 • Regru: / / regru bulunuyor
Örnek legalinc.php:

<? Php
/ *
AWBS - Advanced Webhost Fatura Sistemi
Telif Hakkı (C) 2000-2009 Toplam Çevrimiçi Çözümleri A.Ş.
AWBS - Advanced Webhost Billing System - formerly DRAMS <
* /
() (strtolower ($ params ['cTld']) Döşeme == "us") if {
.. $ Veri1 = "& x-us-nexus-apppurpose =" $ params ['nexus3'];
. $ Veri1 = "& x-us-nexus kategori =" $ params ['nexus1'].;
. $ Veri1 = "& x-us-nexus-validator =" $ params ['nexus2'].;
}
if () (strtolower ($ params ['cTld']) Döşeme == "eu") {
. $ Veri1 = "& x-asya-cedcontact = SAHİBİ";
$ Veri1 = "& x-eu-accepttrustee-tac = 1".;
. $ Veri1 = "& x-eu-registrantlang =" $ params ['nexus2'].;
}
>
Sen önce listenin sonuna yeni uzantısını eklemek gerekir?>. Kodunuzu oluşturmak için aşağıdaki örneği kullanabilirsiniz:
{((strtolower ($ params ['cTld'])) == "tld" trim) ise
. $ Veri1 = "& api-command1 =" $ params ['nexus1'].;
. $ Veri1 = "& api-komut2 =" $ params ['nexus2'].;
. $ Veri1 = "& api-command3 =" $ params ['nexus3'].;
}
 • Lütfen uzantısı ile uzantısını değiştirin.
 • Api-Command1'ı değiştirin - api-Command3 sizin katipleri API doc belirtilen yasal zorunluluk dizeleri ile. Örneğin, bir gereklilik Tüzel Kişilik Türü ve API komut = değiştirmek & api-command1 olurdu legalentitytype ise & legalentitytype = ile.
 • $ Data1 değerine girmiş şey sizin katipleri API POST dizenin sonunda gönderilecektir.


[h=2]Ckeditor etkinleştirme (WYSIWYG)[/h] Sadece yukarıda AWBS 2.9.5 ve için de geçerlidir!
Yeni WYSIWYG editörü entegrasyonu yararlanmak için şu adımları izleyin:
 1. Tarayıcınızı kullanın ve gidin: http://ckeditor.com/download
 2. Zip Özü ve CKEditor için / includes / ckeditor de dosya upload
 3. Genişletilmiş Sistem Yapılandırma'da AWBS Kur'da aşağıdaki ayarı ekleyin: ckedit ve değerini 1 olarak ayarlayın.
 4. Tüm doğru ise Paket Açıklamaları, HD Biletleri ve İletişim formlarını düzenlerken şimdi aşağıdaki ekran görüntüsü gibi bir editör görmelisiniz:
Alıntı ile Cevapla

Reklam
Doping Hosting
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesajlar
Kurumsal kimlik nedir? erycetin Grafik Sözlük 0 03 Mart 2013 14:02

Sosyal Medya Uyarı
Bu bir DH iştirakidir.!
Bir forum sitesi olan whm.gen.tr webmaster forum sitemizde, forum kullanıcıları 5651 sayılı kanun'un ilgili maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur, kullanıcı bazlı herhangi bir durumdan whm.gen.tr sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimlerde bulunmak için root@whm.gen.tr adresi ile iletişime geçebilirsiniz bu çerçevede, whm.gen.tr yönetimi en geç 10 iş günü içerisinde dönüş yapacaktır.

RSS RSS 2.0 XML MAP HTML SiteMap

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.1

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475