Whm Cpanel Forumu - Webmaster Panel Destek Forumu

Go Back   Whm Cpanel Forumu - Webmaster Panel Destek Forumu > Whm Giriş > AWBS

AWBS AWBS panel hakkında herşey

Doping Hosting
User Tag List

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
  #1  
Alt 29 Kasım 2013, 22:39
 
Üyelik tarihi: 28 Kasım 2013
Mesajlar: 256
Konular : 249
Yaş: 41
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Memnuniyeti: (0%)
Standart Faturalar

Bir fatura sitede her sipariş ve yönetici kopya e-posta adresine bir kopyasını müşteriye e-postayla bir haber ile oluşturulur. Faturalar etki yenileme için oluşturulan otomatik DEĞİLDİR, ama bir onlar sistemindeki yenileme sipariş zaman oluşacaktır. (Yukarıdaki gibi)
Exception1: işaretli 'otomatik yenilemek' onay kutusu var etki alanı adları kullanıcı hesabının yeterli krediniz var IF sona tarih öncesinde 30 gün faturalandırılacaktır VEYA edilecek dosya üzerinde bir kredi kartı var IF. Fatura ile birlikte yenileme sırası updateexp.php cron vadede tarafından tetiklenir. Invoice_cron.php komut dosyası çalıştırıldığında fatura oto dosyasında kredi kartı ile hiçbir hesap kredileri hesabı kredileri aracılığıyla veya eğer ödenecektir.
Exception2: Eğer forcearinvandq Genişletilmiş Sistem Yapılandırması 1 değerine set varsa, tüm etki alanı adı değiştirilip sona tarih öncesinde 35 günde faturalı ve tarih sona erecek 30 gün önce olacaktır.

Faturalar her günün tarihini gösteren bir 'İleri Fatura Tarihi' ile diğer hosting paketleri ve yinelenen invoice_cron.php tarafından oluşturulan otomatik vardır.


Emin olun fatura cron planlanıyor doğru faturalandırma sağlamak için günde bir kez.
Bir fatura fatura cron tarafından oluşturulur, plan / paketin 'ın bir sonraki fatura tarihi bir terim tarafından ayarlanacaktır.
Bu fatura ödeme aldığında, planı / paketin 'ın bir sonraki yenilemek tarih terim tarafından artırılır.


[TABLE="class: toc"]
[TR]
[TD]Içindekiler

[hide]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Elle fatura oluşturma

(Sadece bir kez fatura oluşturmak için kullanılır)
Kullanıcı yöneticisi kullanıcı hesabı, bağlantı 'Yeni Faturalar Oluştur' ı tıklatın.
Bu genel olmalı - - bir açıklama girin bir vade yoksa geçerli tarih ve 'Kaydet'i tıklayın. Sonraki ekranda, üstündeki 'Ekle Masraflar' bağlantısını tıklayın. Nedeniyle miktarı ve ücret ayrıntılarını girin. Kaydet'i tıklatın. Faturada olmak üzere tüm ürün / ücretleri için bu işlemi tekrarlayın.
Eğer yapılan ve müşteriye bu yeni faturayı e-posta istediğiniz zaman, müşteriye faturayı e-posta Gönder / Yeniden Gönder Fatura bağlantısını tıklayın.


Yinelenen öğeler / hizmetleri ile bir kullanıcı için el üreten faturalar

Eğer sisteme bir düşmanlık veya diğer yinelenen öğe / hizmet ekledi varsa bunu kullanın ve bir fatura (veya daha fazla duruma bağlı olarak) oluşturmak istiyorum.
Eğer madde / hizmet eklenir ve bir sonraki fatura tarihini ayarlayın ve sonraki doğru tarihini yenilemek sonra, kullanıcının hesabından 'oluşturmak Faturalar' bağlantısını tıklayın. (Kullanıcı yöneticisi, kullanıcı hesabını görmek için tıklayın)
Eğer başarmak için gereken ne kadar doğru bilgileri doldurmanız gerekecektir.
Bu, daha önce fatura tarihi paket üzerinde, vb başı olarak oluşturulan tüm faturaların üretecek


Faturalar ayarlanması

Sadece açık faturalar ayarlanabilir.
Sen düzenleme modundayken Ekle Masraflar bağlantıyı kullanarak yeni ücretleri ekleyebilirsiniz.
Eğer bir öğenin miktarını ayarlamak istiyorsanız, Fatura Ayrıntıları gösteriliyor herhangi bir öğenin yanındaki düzenle bağlantısını tıklayın ve olmasını istediğiniz fiyatı ayarlarsınız.


Açık fatura İşeme

Açık fatura geçersiz kılma, fatura düzenlemek için tıklayın durum düşüş kutusuna 'boşluk' seçin ve kene 'Void fatura, dergi ve işlem girişlerini silme' radyo seçimi. Sonra Kaydet'i tıklatın.
Ters dergi ve işlem kullanarak seçim kayıtlarına ters fatura gösterecektir girişleri.
Başka herhangi bir ayar yapmak değil çünkü kullanarak 'Void faturayı sadece' seçimi tavsiye edilmez.
Yeniden açılması kapalı faturasında ve geri ödeme

Kapalı fatura açmak ve kene 'Re-Açık fatura, dergi ve işlem girdileri kaldırmak, ödeme kaldır' radyo seçimi kapalı gelen değişiklik durumuyla ilgili yapılan bir ödeme kaldırmak için.
Bu kullanılabilir eğer bir çek sıçrar, veya kredi kartı ibraz vb
Bir kez kaldırıldı ödeme ile açık kayıtlı, sen geri gitmek ve onu geçersiz veya müşteri ile durumunuza başı olarak ibraz ücretleri için ücret ekleyebilirsiniz.
Uygulayarak ödeme Açık Fatura alınan

Birisi size bir çek (kontrol edin) ya da havale gönderir, ya da web arayüzünde alacak değil nakit veya diğer yollarla ödenen zaman geçerli ödeme fonksiyonu kullanılır.
Fatura yöneticisine gidin ve size ödeme uygulamak istediğiniz faturayı bulun. Faturanın sağ Ödeme uygula simgesini tıklayın, bu bir çek (çek) gibi görünüyor simgedir.
Bu faturanın toplam farklı bir miktar ödeme varsa ödeme türlerinin sol sütunda ödeme türünü seçin, miktarını düzenlemek. 'Auth Code' alanında, onay numarası veya benzersiz her türlü ödeme kimliği alınan ödeme için geçerlidir girin. Eğer müşteri postayla gönderilmesini istemiyorsanız 'müşteriye e-posta' onay kutusunun işaretini kaldırın. Ödeme uygulamak Ödeme Uygula düğmesini tıklatın.
Bir fatura ödeme uygulamak 'ödenen işaretlemek' ve kendisine durum var koyacaktır yanı sıra düzgün böyle bir kullanıcı kaydı, vb 'Toplam Ödeme' olarak sistemde numaralarını ayarlama kapalı

Alıntı ile Cevapla

Reklam
Doping Hosting
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil


Sosyal Medya Uyarı
Bu bir DH iştirakidir.!
Bir forum sitesi olan whm.gen.tr webmaster forum sitemizde, forum kullanıcıları 5651 sayılı kanun'un ilgili maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur, kullanıcı bazlı herhangi bir durumdan whm.gen.tr sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimlerde bulunmak için info@whm.gen.tr adresi ile iletişime geçebilirsiniz bu çerçevede, whm.gen.tr yönetimi en geç 10 iş günü içerisinde dönüş yapacaktır.

RSS RSS 2.0 XML MAP HTML SiteMap