Whm Cpanel Forumu - Webmaster Panel Destek Forumu

Go Back   Whm Cpanel Forumu - Webmaster Panel Destek Forumu > Robotlar > Google > Adsense Güncel

Adsense Güncel Google Adsense haberleri ve son olaylar

Doping Hosting
User Tag List

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
  #1  
Alt 30 Kasım 2013, 09:47
 
Üyelik tarihi: 28 Kasım 2013
Mesajlar: 256
Konular : 249
Yaş: 41
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Memnuniyeti: (0%)
Standart Akıllı fiyatlandırma nedir ve Google bu özelliği neden kullanır?

Google'ın akıllı fiyatlandırma özelliği, reklamverenlerin AdSense ağına olan güvenlerini artırmak için tasarlanmıştır. Böylece, reklamverenler yayıncı sitelerinde görünen reklamlar için daha yüksek teklifler verebilirler. Bu özellik uzun vadede yayıncılar, reklamverenler ve kullanıcılardan oluşan reklamcılık ekosisteminin tümüne yarar sağlar.
AdSense içerik sayfalarında görünmek amacıyla, AdWords reklamverenleri, reklamlar için teklif verir ve sayfalarınızda görünmek üzere bir açık artırmada rekabet ederler. Reklamverenler İçerik için AdSense sayfalarında görünmek üzere rekabet ederlerken, tıklamalarından ticari sonuçlar elde etmeyi beklerler. Bu sonuçlar her reklamveren için farklı olmakla birlikte, çevrimiçi satın alma işleminden bülten aboneliğine kadar değişebilir. Reklamverenlerin AdSense sitelerinde tekliflerinden değer elde etmesini sağlamak için, bir tıklamanın reklamveren için ticari bir sonuç sağlama olasılığını belirleriz. Sistemimiz bir tıklamanın ticari bir sonuç sağlama olasılığının düşük olduğunu belirlerse, reklamverenin maksimum teklifi düşürülebilir.
Akıllı fiyatlandırma, reklamverenlerin, AdSense sitelerinde yapılan tıklamalar için ödemeye hazır oldukları maksimum tutarda güvenle teklif vermelerine izin verir. Bu durum, yayıncılar için reklamcılık pastasının büyümesiyle sonuçlanır.
[h=3]Akıllı fiyatlandırmanın kazançlarım üzerinde ne gibi etkileri olabilir?[/h]Akıllı fiyatlandırma, reklamverenlerin, reklamları için ödemeye hazır oldukları maksimum tutarda güvenle teklif vermelerine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu durum, yayıncılarının gelirinin zaman içinde artmasına neden olur. Bir tıklamanın, satın alma veya bülten aboneliği gibi ticari bir sonuç sağlama olasılığının daha düşük olduğu belirlenirse, reklamverenin maksimum teklifi düşürülebilir.
Ancak, gelirdeki dalgalanmaların, AdSense'te yaygın görülen bir durum olduğu ve yalnızca akıllı fiyatlandırmaya bağlanmaması gerektiğini unutmamak önemlidir. Reklam açık artırmamız ve reklamverenlerin teklif verdikleri tutarlar ile reklamlarını oluşturma şekilleri gibi faktörlerin kazançlarınızı nasıl etkileyebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmenizi öneririz. Ayrıca, iki bölümlü blog dizimizi inceleyerek hesabınızda gördüğünüz gelir dalgalanmalarını giderebilirsiniz.
[h=3]Akıllı fiyatlandırmanın bana ödenen gelir payıyla nasıl bir bağlantısı vardır?[/h]Akıllı fiyatlandırma, reklamverenlerin her bir açık artırmaya girmek için verdikleri teklif tutarı üzerinde etkilidir, size ödenen gelir payını etkilemez.
Sistemimiz bir AdSense reklamına yapılan tıklamanın, satın alma veya bültene kaydolma gibi ticari sonuçlar verme olasılığının düşük olduğunu gösterirse, reklamverenin maksimum teklifini düşürebiliriz. Bu, açık artırmayı hangi reklamın kazanacağını etkileyebilecek olsa da, sizin bir yayıncı olarak kazanan reklamdan elde edeceğiniz kazanç yüzdesi değişmeyecektir.
Gelir payı sabit olduğundan, akıllı fiyatlandırma sonucunda reklamveren tekliflerinde yapılacak her türlü değişikliğin hem Google'ın hem de yayıncının kazanacağı tutarı etkileyeceğini lütfen unutmayın. Akıllı fiyatlandırmayı, AdSense sitelerinde teklif verirlerken reklamverenlerin güvenini artırmak ve bunun sonucunda yayıncıların uzun vadede daha fazla kazanmalarına yardımcı olmak için uyguladık.
Alıntı ile Cevapla

Reklam
Doping Hosting
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesajlar
"NTG-Güvenlik V1" PHP Güvenlik Kodu Doğrulama Scripti erycetin Ücretsiz Scriptler 0 03 Nisan 2013 19:43
Facebook 'da hashtag devri mi geliyor ~:/reboot Facebook 0 17 Mart 2013 07:51
Rokoko erycetin Grafik Sözlük 0 03 Mart 2013 15:15
Videolar için SEO erycetin Web Seo ve Optimizasyon 0 27 Ocak 2013 15:57
Beylikdüzü , Kadıköy kombi servisi hizmeti cengiz5230 Hizmet Siteleri 0 10 Aralık 2012 14:54

Sosyal Medya Uyarı
Bu bir DH iştirakidir.!
Bir forum sitesi olan whm.gen.tr webmaster forum sitemizde, forum kullanıcıları 5651 sayılı kanun'un ilgili maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur, kullanıcı bazlı herhangi bir durumdan whm.gen.tr sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimlerde bulunmak için info@whm.gen.tr adresi ile iletişime geçebilirsiniz bu çerçevede, whm.gen.tr yönetimi en geç 10 iş günü içerisinde dönüş yapacaktır.

RSS RSS 2.0 XML MAP HTML SiteMap