Whm Cpanel Forumu - Webmaster Panel Destek Forumu

Go Back   Whm Cpanel Forumu - Webmaster Panel Destek Forumu > Robotlar > Yahoo

Yahoo Yahoo hakkında herşey

Doping Hosting
User Tag List

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
  #1  
Alt 15 Nisan 2014, 16:17
 
Üyelik tarihi: 15 Nisan 2014
Mesajlar: 1
Konular : 1
Yaş: 37
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Memnuniyeti: (0%)
Standart YALIN OSGB Sağlık Eğitim ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi

Temel çıkış noktamız olan "Müşteri Memnuniyeti" ilkesinden hareketle, hasta ve hasta yakınlarına sağlık hizmetlerini; kaliteli, güler yüzlü ve güvenilir bir aile sıcaklığı ortamında sizlere sunmak temel prensibimizdir.

Kadromuzda bulunan Uzman Doktor, Doktor, Uzman Hemşire, Hemşire, Bakım Personeli ve İdari kadromuzla 7/24 hizmetinizdeyiz.

YALIN ORTAK SAĞLIK ve GÜVENLİK BİRİMİ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak;

İş Sağlığı, İş Güvenliği, Eğitim (İlkyardım, Yangın Eğitimi), Risk Analizi, Acil Eylem Planı, Sağlık Tarama, Sağlık Raporu, Mobil Sağlık, Periyodik Kontrol ve İş Yeri Hekimliği alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur...


Kurumsal SorumlulukYALIN OSGB olarak misyonumuz, müşteri beklentilerini, ulusal ve uluslar arası yasal mevzuat çerçevesinde, gelişmiş çağdaş ülkelerde verilmekte olan hizmetleri içerecek mükemmel çözümlerle karşılayarak büyümek.
Kurumsal Kimliğimiz Kurumsal kimliğimiz, İş Sağlığı ve Güvenliği hususunda işletme ve Ülke, Çevre konusunda ise küresel sorumluluğumuzdur. Bilgilerimiz ve çözümlerimiz daha iyi bir işletme, ülke ve dünyanın yaratılmasına yardım etmektedir" Biz insanlarımızı, işletmelerimi ve çevremizi korumaya kararlıyız. Kurumsal kimliğimiz küresel sorumluluğumuzdur.
Kurumsal DeğerlerimizYALIN OSGB olarak iş başarısıyla bireysel ve toplumsal sorumluluğun beraber yürüdüğüne inanmaktayız. Çalışanlarımızın, Hizmet verdiği sektörlerde çalışan MAVİ ve BEYAZ Yakalı Personelin, çocukların, üniversite öğrencilerinin, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre alanında çalışmak isteyenlerin ve bir bütün olarak toplumun bilgisini ve duyarlılığını arttırma amacına yönelik projeler geliştirmektedir.
Çeşitli kamusal yardım ve etkinliklerimiz, en güncel yasalarca belirlenmiş olan, yükümlülükler ve toplumsal ihtiyaçlara cevap vermek üzere tasarlanmıştır. Bu anlayış çerçevesinde; sponsorluklar, burslar, her yıl düzenlenen yarışmalar ve verilen ödüller aracılığıyla sanatı ve eğitimi destekleyeceğiz. Toplumun gelişimine katkıda bulunan etkinliklerimizin yanı sıra; doğal afetler gibi toplumun günlük yaşam koşullarını beklenmedik şekilde değiştiren durumlarda da tüm imkanlarımızı kullanarak çeşitli yardımlarda bulunacağız. Bu gibi koşullarda bürokrasiyi bir yana bırakarak gerekli yardımları mümkün olan en kısa zamanda ulaştırmaktayız.
Biz İş Sağlığı ve Güvenliğini, Çevre korumayı ve toplumsal sorumluluğu Türkiye'deki iş yaşamı için ayrılmaz parçalar olarak görmekteyiz. Sürekli gelişme, yüksek teknoloji çağında ortaya çıkan yüksek riskleri önlemeye çalışmak gururla üstlendiğimiz hedefin temelini oluşturmaktadır. Küresel ekonomide etkinliklerimiz; insana, bilgiye,deneyime, araştırma, uygulama ve nitelikli çalışmaya dayanmaktadır.
İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Mevzuatına ilişkin Bilgimizin hızlı ve etkin bir şekilde işletme sorunlarında kullanılması, çözümlere dönüştürülmesi ve uygulanması başarılarımızın kaynağıdır.
Misyonumuz, müşterilerimizin, Yasal yükümlüklerinin yerine getirilmesini sağlayarak, İdari ve Hukuki Ceza yaptırımlarının ortadan kaldırılması, maliyetlerinin azaltılması, verimliliğin artırılması suretiyle, şirketimizin değerini arttırmak üzere en iyi çözümleri sunmaktır.
Bugünkü eğilim ve ihtiyaçları geliştirerek ve yarına taşıyarak Ülkemiz İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuat ve uygulamalarının gelişiminde önemli katkılar sağlamaktayız. Tüm bilgi birikimi ve kaynaklarımızla müşterilerimizin, bu hususta söz sahibi olan Yasal otoritelerin ve insanlığın hizmetindeyiz.
Gizlilik PolitikamızYALIN OSGB olarak önceliklerimizden biri de, bireysel ve işletmesel bilgilerinizin güvenliğini sağlamaktır.
Paydaşlarımız
Müşteriler
Kendilerine rekabet avantajı sağlayacak güçlü ve güvenilir bir iş ortağına ihtiyaç duyar.
Hissedarlar
Yüksek performans, en yüksek kar ve somut, sürdürülebilir iş sonuçları talep eder.
Çalışanlar
Sürdürülebilir bir iş ortamında, kendilerine kişisel ve profesyonel gelişimleri açısından
mükemmel fırsatlar sunan bir şirket ortamında çalışmak ister.

Tedarikçiler
İşlerini etik kurallara uygun olarak yürüten, güvenilir, uzun vadeli bir iş ortağına ihtiyaç duyar.
Toplumlar
Şirket ve çalışanlarından etik ve sorumlu davranış bekler.
“Faaliyetlerimizi Paydaşlarımız ile Güvene dayalı bir ilişki içerisinde yürütmekteyiz”
Kişisel ve Kurumsal YükümlülüklerimizGünümüzde, şirketler hiç olmadıkları kadar yüksek etik standartlara bağlı kalmak durumundalar. YALIN OSGB'de biz, tüm yasal ve etik gerekliliklere uymaya ve mümkün olanın en iyisini yapmaya kararlıyız. Kurumsal sorumluluğumuz tüm müşteri hizmetlerimizi en üst seviyede profesyonel, etik standartlara ve kurallara göre yürütmektir. Ve bireysel sorumluluğumuz da bu standartları tüm işlerimizde uygulamaktır. Uygun olmayan davranışlara için hiçbir şekilde tolerans gösterilmemelidir.
YALIN OSGB çalışanları olarak hepimiz, hem sorumlu iş anlayışına sahip hem de iyi bir kurumsal vatandaş olarak takdir edilen YALIN OSGB'yi layıkıyla temsil edebilmek için çalışıyoruz. Bunun anlamı; her birimizin yasalara, şirket içi kurallara ve iş düzenlemelerine uyması ve içinde bulunduğumuz toplumun gelişmesi için çalışması gerekliliğidir. Aynı zamanda işimize ilişkin sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirerek ve eylemlerimizin sonuçları konusunda bilinçli olarak kendi performansımızdan da sorumluyuz.
Şeffaflık, kişisel güvenilirlik ve aldığı kararlarda sorumlu davranma kültürüne aktif bir şekilde katkıda bulunuyoruz. Etik yaklaşımımızı gösteriyor, takımımızı bu şekilde davranması konusunda cesaretlendiriyor ve iş sonuçlarının hiçbir zaman etik kurallar ve YALIN OSGB politikalarına uygunluğun önüne geçmemesini sağlıyoruz.
"Sorumlu" değerine ilişkin ilkelerimiz, işe ilişkin kararlarımızı alırken bizim için yol gösterici oluyor. Bu kurallar sadece YALIN OSGB içerisinde uygulanmakla kalmamalıdır; aynı zamanda iş ortaklarımızı, tedarikçilerimizi ve diğer paydaşlarımızı da yüksek etik davranış standardını benimsemeleri için desteklemeli ve teşvik etmeliyiz.

iletişim için: 0850 223 69 39
cep tel: 0545 350 23 47
Alıntı ile Cevapla

Reklam
Doping Hosting
  #2  
Alt 19 Mayıs 2015, 15:19
 
Üyelik tarihi: 16 Mayıs 2015
Mesajlar: 112
Konular : 7
Yaş: 19
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Memnuniyeti: (0%)
Standart Cevap: YALIN OSGB Sağlık Eğitim ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi

güzel paylaşım
Alıntı ile Cevapla

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesajlar
Adres doğrulama suayp35 Adsense Güncel 0 30 Kasım 2013 14:31
Hosting Modülleri suayp35 AWBS 0 29 Kasım 2013 23:50
Kurulum htaccess suayp35 AWBS 0 29 Kasım 2013 22:09
Arçelik Beyaz Eşya Servisi Gizemli LORD İnternetin Yenileri Yeni Açılan Siteler 0 30 Haziran 2013 17:56
Google Web Yöneticisi Yönergeleri erycetin Web Seo ve Optimizasyon 0 27 Ocak 2013 15:43

Sosyal Medya Uyarı
Bu bir DH iştirakidir.!
Bir forum sitesi olan whm.gen.tr webmaster forum sitemizde, forum kullanıcıları 5651 sayılı kanun'un ilgili maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur, kullanıcı bazlı herhangi bir durumdan whm.gen.tr sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimlerde bulunmak için info@whm.gen.tr adresi ile iletişime geçebilirsiniz bu çerçevede, whm.gen.tr yönetimi en geç 10 iş günü içerisinde dönüş yapacaktır.

RSS RSS 2.0 XML MAP HTML SiteMap